Monday, July 22, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Enjte, 17 Mars

Europa Moti – E Enjte, 17 Mars

Europa Jugperëndimore dhe pjesërisht Juglindja e kontinentit do të jenë në ndikimin e vranësirave të shpeshta të cilat do të sjellin reshje të pakta shiu e dëbore. Gjithashtu në dominimin e motit të vranët dhe reshjeve të shiut ndodhet prej disa brigjet e deti të zi. Gadishulli Skandinav PARAQITET me vranësira të shumta të cilat do të sjellin reshje dëbore. NDERSA pjesa tjetër e kontinentit Europian do të jetë me mot të qëndrueshëm

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments