Sunday, April 21, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti –  E Enjte, 17 Mars

Kosova Moti –  E Enjte, 17 Mars

Territori i Kosovës do të jetë në dominimin e vranësirave të shpeshta të cilat do të pësojnë zhvillim herë pas here duke sjell reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit, POR do të ketë dhe reshje të pakta dëbore. Pritet që të ketë dhe intervale me kthjellime.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments