Sunday, April 21, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti –  E Enjte, 17 Mars

Shqipëria Moti –  E Enjte, 17 Mars

Orët e para të ditës do të jenë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe kalimeve të vranësirave të cilat më të dukshme do të jenë në zonat Lindore të Shqipërisë. Parashikohet që gjatë pasdites kushtet e motit të viojojnë me kthjellime dhe  vranësira të herë pa herëshme, më të theksuara ne verilindje të territorit të shqipërisë duke sjellë reshje të pakta dëbore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments