Tuesday, July 23, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV: Moti –  E Diel, 27 Shkurt

MV: Moti –  E Diel, 27 Shkurt

Republika  e MV do të ketë shtim të vranësirave gjatë paradites, KU deri në orët e mesditës do të gjenerojnë reshje në të gjithë territorin. Ndërsa në orët e pasdites dhe mbrëmjes pritet përmirësim gradual i kushteve atmosferike në MV, duke larguar vranësirat e shumta dhe reshjet nga vendi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments