Tuesday, July 23, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova: Moti –  E Diel, 27 Shkurt

Kosova: Moti –  E Diel, 27 Shkurt

Territori i Kosovës do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme. Parashikohet që të kemi zhvillim të vranësirave dhe prezenc të reshjeve të dëborës. POR gjatë pasdites dhe në vijim pritet përmirësim gradual i motit në vend, duke sjellë edhe intervale me kthjellime.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments