Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETMV – E Shtunë, 5 Mars

MV – E Shtunë, 5 Mars

Masat ajërore të paqëndrueshme do të përfshijnë të gjithë MV përgjatë gjithë ditës, duke sjell vranësira të shumta në territor. Parashikohet që vranësirat herë pas here të pësojnë zhvillim duke sjellë reshje të pakta shiu dhe dëbore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments