Wednesday, June 12, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Shtunë, 5 Mars

Europa Moti – E Shtunë, 5 Mars

Europa Jugore do të jetë në ndikimin e vranësirave të shumta të cilat do të sjellin në reshje shiu dhe reshje në formë dëbore. PO_ashtu me vranësira të shpeshta dhe reshje dëbore MBETET Lindja e kontinentit. Ndërsa pjesa tjetër e Europës do të jetë me mot të qëndrueshëm, konkretisht Europa Veriore dhe Qëndrore. Parashikohet që kthjellimet të jenë më të dukshme në Jugperëndim të kontinentit Europian.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments