Thursday, June 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV: Moti – E premte 11 Shkurt

MV: Moti – E premte 11 Shkurt

Republika e MV në pjesën më të madhe të territorit PARAQITET në ndikimin e motit të kthjellët përgjatë gjithë ditës. Ndërsa në zonat Veriperëndimore dhe Jugperëndimore gjatë orëve të mesditës dhe pasdites pritet të ketë kalime të pakta vranësirash, POR nuk do të gjenerojnë reshje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments