Sunday, April 21, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova: Moti – E premte 11 Shkurt

Kosova: Moti – E premte 11 Shkurt

Paraditja në Kosovë do të jetë në dominimin e motit të kthjellët në pjesën më të madhe të territorit. Ndërsa mesdita dhe pasditja sjellin kalime vranësirash në zonat Lindore dhe Qëndrore, POR zona perëndimore e Kosovës do të vijoj të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments