Wednesday, June 12, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa: Moti – E premte 11 Shkurt

Europa: Moti – E premte 11 Shkurt

Europa Lindore dhe Qëndrore MBETEN në ndikimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, të cilat do të sjellin reshje dëbore në Lindje të kontinentit. POR në rajoni Qëndror të Europës do të ketë reshje shiu dhe dëbore. Ndërsa me alternime kthjellimesh dhe vranësirash dhe të jetë Veriu dhe Jugu i kontinentit.                       

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments