Wednesday, June 12, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV: moti – e mërkurë 16 Shkurt

MV: moti – e mërkurë 16 Shkurt

Republika e MV do të jetë në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike në pothuajse gjithë territorin. Pritet të ketë kalime të shpeshta të vranësirave të cilat më të fokusuara do të jenë në perëndim të MV, KU dhe do të krijojnë mundësi për shfaqje të flokëve të dëborës në zona të izoluara dhe në sasi të pakët.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments