Friday, June 21, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa: moti – e mërkurë 16 Shkurt

Europa: moti – e mërkurë 16 Shkurt

Europa Qëndrore do të jetë në ndikimin e vranësirave të shumta të cilat do të gjenerojnë reshje shiu. POR me vranësira dhe reshje të shumta dëbore do të jenë vendet Nordike dhe Lindja e kontinentit. Ndërsa Europa Jugore do të ketë mot të qëndrueshëm, KU më të dukshme kthjellimet do të jenë në brigjet e Egjeut dhe Gadishullin Iberik.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments