Tuesday, May 28, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova: Moti – E mërkurë 9 Shkurt

Kosova: Moti – E mërkurë 9 Shkurt

Republika e Kosovës do të jetë në pjesën më të madhe të vendit në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, të cilat do të sjellin në territor kthjellime dhe kalime vranësirash. POR pritet që vranësirat të pësojnë zhvillim të përkohshëm duke sjell reshje të pakta dhe të izoluara dëbore.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments