Tuesday, July 23, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV: Moti – E mërkurë 9 Shkurt

MV: Moti – E mërkurë 9 Shkurt

Territori i MV është përfshir nga masa ajrore të qëndrueshme, të cilat do të sjellin alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta gjatë orëve të para të ditës. Ndërsa në vijim pritet që MV të dominohet nga moti i kthjellët në pjesën më të madhe të vendit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments