Monday, July 22, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa: Moti – E mërkurë 9 Shkurt

Europa: Moti – E mërkurë 9 Shkurt

Britania e Madhe do të jetë në ndikimin e vranësirave të dendura të cilat do të gjenerojnë reshje shiu. PO ashtu në ndikimin e reshjeve të dëborës vijonë të jetë Lindja e kontinentit. Ndërsa pjesa tjetër e Europës do të jetë në mbizotërimin e motit të qëndrueshëm, KU më të theksuara kthjellimet do të jenë në Ballkanin Perëndimor dhe në Jugperëndim të kontinentit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments