Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Martë, 15 mars

Kosova Moti – E Martë, 15 mars

Republika e Shqipëris në pjesën e parë të ditës do të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe kalimeve të lehta të vranësirave. POR në pjesën e dytë të ditës vranësirat do të shtohen lehtësisht, duke bërë që të ketë alternime kthjellimesh dhe vransirash.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments