Thursday, June 20, 2024
HomeAKTUALITETMV Moti – E Martë, 15 mars

MV Moti – E Martë, 15 mars

Deri në mesditë, parashikohet që MV të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta në zona të izoluara. Ndërsa në orët në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor, KU më të theksuara do të jenë në Verilindje të vendit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments