Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti – E Martë, 15 mars

Shqipëria Moti – E Martë, 15 mars

Masat ajrore të qëndrueshme do të VIJOJE edhe gjatë ditëa së martë duke kushtëzuar mot të kthjellët në ultësirën perëndimore NDERSA me kthjellime dhe vranësira të shpeshta paraqitet moti në zonat malore. Orët vijuese MBETEN në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të lehta në të gjithë territorin e vendit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments