Sunday, February 4, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova Moti – E diel, 20 Shkurt

Kosova Moti – E diel, 20 Shkurt

Pjesa e parë e ditës do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare. POR pritet që në pjesën e dytë të ditës dhe kryesisht gjatë orëve të pasdites do të kemi shtim të vranësirave në të gjithë territorin, duke sjell reshje në të gjithë Kosovën.

img-4
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

img-5
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments