Monday, May 27, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV MOTI – E diel, 20 Shkurt

MV MOTI – E diel, 20 Shkurt

Maqedonia e Veriut në orët e para të ditës do të jetë në dominimin e kthjellimeve, POR herë pas here do të ketë kalime të pakta vranësirash. Në orët e mesditës dhe në vijim në MV vranësirat do të shtohen dukshëm, KU vranësirat do të mund të sjellin reshje të pakta dhe të izoluara në Veri të territorit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments