Sunday, April 21, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Diel, 6 Mars

Europa Moti – E Diel, 6 Mars

Gadishulli Skandinav dhe Britania e Madhe do të vijojnë të jenë me kthjellime dhe kalime vranësirash. Gjithashtu me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta do të jetë Europa Qëndrore. Ndërsa Europa Lindore prej disa ditësh është në ndikimin e masave ajërore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin vranësira dhe reshje dëbore. Po ashtu pjesërisht Juglindja e kontinentit Europian do të jetë me vranësira të shumta të cilat do të gjenerojnë reshje shiu dhe dëbore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments