Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Diel, 6 Mars

Kosova Moti – E Diel, 6 Mars

Territori i Kosovës MBETET në mbizotërimin e motit të vranët gjatë gjithë ditës, KU në intervale të shkurtra kohore pritet të ketë dhe kthjellime në vend. Vranësirat parashikohet të pësojnë zhvillime të përkohshme duke krijuar mundësi të pakta për reshje të izoluara në Kosovë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments