Wednesday, June 12, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti –  E Premte, 18 mars

Shqipëria Moti –  E Premte, 18 mars

Situata e atmosferike në vendin tonë, paraqitet me kthjellime dhe vranësira të dendura. Gjate orëve të pasdites dhe në vijim pritet shtim i vranësirave në zonat  verilindore- juglindore duke sjelle reshje të pakta dëbore, ndërsa shira të dobët do të bien në jug të vendit

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments