Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti –  E Premte, 18 mars

Kosova Moti –  E Premte, 18 mars

MBETEN vranësirat e shpeshta prezente në Kosovë për gjatë gjithë 24_orëshit. Parashikohet që vranësirat herë pas here të pësojnë zhvillim duke sjellë dhe reshje, kryesisht reshje në formë dëbore. POR do të ketë dhe intervale me kthjellime.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments