Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti – E Premte, 11 mars

Shqipëria Moti – E Premte, 11 mars

Moti i kthjellët dhe i ftohtë do të vijojë në territorin shqiptar përgjatë gjithë 24-oreshit duke bërë që problematike të jenë ngricat në pjesën më të madhe të vendit, më të theksuara në zonat malore Lindore KU nuk do të mungojnë edhe flokët e dëborës. Parashikohet që gjatë pasdites e pranishme të jetë edhe paramatri i erës duke bërë që i ftohti të ndjehet shumë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments