Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Premte , 11 Mars

Kosova Moti – E Premte , 11 Mars

VIJOJNE vranësirat e shpeshta të jenë prezente në territorin e Kosovës duke sjellë reshje të pakta dëbore në të gjithë vendin. POR herë pas here do të ketë dhe intervale me kthjellime, KU më të dukshme do të jenë në Jugperëndim të Kosovës.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments