Monday, May 27, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti – E Martë, 8 mars

Shqipëria Moti – E Martë, 8 mars

MBETET e paqëndrueshme situata e atmosferike në të gjithë territorin e vendit duke bërë që vranësirat dhe shirat të jenë dominante në bregdet dhe zonat e ulëta POR në sasi të pakta. Ndërsa, zonat malore do të kenë reshje dëbore me intensiet të ulët. Gjate orëve të pasdites dhe në vijim pritet përmiresim gradual i kushteve atmosferike duke larguar reshjet e shiut dhe dëborës nga i gjithe terriori i vendit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments