Tuesday, May 28, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Martë, 8 Mars

Kosova Moti – E Martë, 8 Mars

Republika e Kosovës, VIJON në ndikimin e vranësirave dhe reshjeve të dëborës në të gjithë territorin Ku më të dukshme reshjet paraqiten në zonat veriperëndimore. Orët e pasdites sjellin ndrëpreje të reshjeve në të gjithë republikën e kosovës.

Podujevë -41
Mitrovicë -50
Prishtine-32
Ferizaj -41
Pejë -52
Gjakovë -33
Gjilan -41
Prizren -33
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments