Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti-E Hënë, 18 Shtator 2023

Shqipëria Moti-E Hënë, 18 Shtator 2023

Orët e paradites do të MBETEN me kthjellime ne bregdet dhe zonat e ulëta POR me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta PARAQITEN zonat malore. Pas mesditës; pritet që vranësirat të shfaqen në pjesën më të madhe të vendit; POR nuk priten reshje në territor. Gjatë natës; vranësirat mbeten preznete po shtu edhe lagështira e lartë në ajër do të rritet. Temperaturat e ajrit do të ULEN në mëngjes DHE në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 34°C. Era do te fryjë e mesatare me shpejtesi deri në 38 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 2 ballë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments