Tuesday, July 23, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITShqipëria: Moti – E enjte 17 Shkurt

Shqipëria: Moti – E enjte 17 Shkurt

Vendi yne, paraqitet në kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që moti të jetë i kthjellët deri pasdite kur priten kalime vranësirash nëpër të gjithë territorin KU më të dukshme do të jenë në zonat malore përgjate shtrirjes Lindore.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes POR mesdita sjell rritje të tyre duke luhatur vlerat termike nga 0°C deri në 16°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 38 km/h nga drejtimi Jugor duke sjellë në brigjet detare dallgëzim 2 ballë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments