Tuesday, May 28, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova: Moti – E enjte 17 Shkurt

Kosova: Moti – E enjte 17 Shkurt

Republika e Kososvës, paradite do të jetë nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta POR në pjesën e dytë të ditës parashikohet që vranësirat gradualisht të shtohen duke sjellë flokë dëbore në vise të larta malore.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments