Presidenti i SHBA

0
9
Dënoi "sulmin e paprovokuar dhe të pajustifikuar të Rusisë nga forcat ushtarake ruse" në një deklaratë të mërkurën në mbrëmje pas shpërthimeve në Ukrainë.














        

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here