Friday, June 21, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV: Moti – E Martë 22 Shkurt

MV: Moti – E Martë 22 Shkurt

Territori i MV do të jetë në ndikimin e motit të vranët në pothuajse gjithë ditën, KU parashikohet që vranësirat herë pas here të pësojnë zhvillim duke sjell reshje dëbore, sipasoj e rrikthimit të temperaturave të ulëta në vend. Pritet të ketë dhe intervale të shkurtra me kthjellime.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments