Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETMV – E Diel, 6 Mars

MV – E Diel, 6 Mars

Deri në orët e pasdites i gjithë territori i MV do të jetë në ndikimin e vranësirave të shumta, të cilat do të gjenerojnë reshje shiu dhe dëbore. Reshjet parashikohet të jenë në sasira të pakta. POR orët e mbrëmjes sjellin përmirësim gradual të motit.

Previous article
Next article
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments