Wednesday, June 12, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITShqipëria: Moti – E mërkurë, 23 Shkurt

Shqipëria: Moti – E mërkurë, 23 Shkurt

Pjesa e parë e ditës do të ketë kalime vranësirash në për të gjithë vendin, KU më të dukshme do të jenë në zonat malore duke krijuar dhe mundësi për reshje të pakta dhe të izoluara dëbore. POR pjesa e dytë e ditë i bën gradualisht kthjellimet më të dukshme në zonat bregdetare dhe të ulëta, ndërsa në zonat malore do të kemi dobësim të vranësirave.

Temperaturat e ajrit do të ULEN ndjeshëm në mëngjes, POR rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -4°C deri në 13°C.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments