Thursday, June 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova Moti – E mërkurë, 23 Shkurt

Kosova Moti – E mërkurë, 23 Shkurt

Kosova vijon të jetë në dikimin e vranësirave të shpeshta të cilat do të pësojën herë pas here zhvillime të përkohëshme të cilat do të sjellin reshje dëbore në territor. POR në intervale të shkurtra kohore prashikohet të ketë dhe momente me kthjellime.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments