Kosova Moti – E shtunë, 26 Shkurt

0
11

Orët e para të ditës në Kosovë do të jenë në mbizotërmin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta. Ndërsa në orët në vijim parashikohet që vranësirat gradualshit të shtohen, KU pritet të pësojnë dhe zhvillime të përkohëshme duke sjell reshje të pakta dhe të izoluara dëbore në Veriperëndim të territorit