Kosova: Moti – E Shtunë 12 Mars

0
14

Kosova do të përfshihet nga kushtet e qëndrueshme atmosferike përgjatë gjithë ditës, POR do të jetë me temperatura shumë të ulëta. KU pritet të ketë kthjellime dhe kalime vranësirash të cilat nuk do të sjellin reshje.