Thursday, June 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova Moti – E hënë, 21 Shkurt

Kosova Moti – E hënë, 21 Shkurt

MBETEN vranësirat e shpeshta prezente në territorin e Kosovës duke sjellë reshje të pakta. Parashikohet që reshjet në Veri të vendit të jenë në reshje dëbore nëdërsa pjesa tjetër e Kosovës do të jetë në ndikimin e reshjeve të shiut. POR herë pas here do të ketë dhe intervale me kthjellime

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments