Saturday, April 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa Moti – E Hënë, 21 Shkurt

Europa Moti – E Hënë, 21 Shkurt

Kontinenti Europian në pjesën më të madhe të tij do të jetë në mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, KU reshjet do të jenë shiu në Europën Jugore dhe Qëndrore, të cilat do të jenë të shoqëruara me stuhi aftshkurtra ere. POR gadishulli Skandinav dhe Europa Lindore do të jenë në ndikimin e vranësirave të shumta dhe reshjeve të dendura të dëborës. Ndërsa Britania e Madhe dhe Jugperëndimi i kontinentit PARAQITEN në dominimin e motit të qëndrueshëm.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments