Thursday, June 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova Moti – E enjte, 24 Shkurt

Kosova Moti – E enjte, 24 Shkurt

Territori i Kosovës do të jetë në mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike ,të cilat do të sjellin në vend alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare. Parashikohet që vranësirat më të dukshme të bëhen në orët e pasdites dhe mbrëmjes në zonat Verilindore.

Podujevë    -26
Mitrovicë    -35
Prishtine   -18
Ferizaj    -27
Pejë    08
Gjakovë    19
Gjilan    08
Prizren    210
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments