Wednesday, June 12, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa Moti – E enjte, 24 Shkurt

Europa Moti – E enjte, 24 Shkurt

Europa Lindore dhe pjesa me e madhe e Jugut të kontinentit do të jenë në ndikimin e motit të qëndrueshëm. Ndërsa Brigjet e Egjeut dhe pjesërisht Europa Qëndrore do të jenë në mbizotërimin e vranësirave të shpeshta të cilat do të sjellin reshje shiu. Gjithashtu Britania e Madhe do të MBETET me reshje shiu  të shoqëruara me stuhi ere. POR me reshje dëbore PARAQITET Gadishulli Skandinav. 

Beograd   -111
Podgorice   313
Budapest   -28
Rome   517
Athine   816
Stamboll   49
Vjene   27
Paris   410
Bruksel   15
Berlin   06
Madrid   520
Lisbonë   617
Amsterdam   26
Londer   37
Oslo   -8-1
Stokholm   -70
Varshavë   26
Moske   -9-2
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments