Friday, March 1, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Mërkurë, 16 Mars

Europa Moti – E Mërkurë, 16 Mars

Vendet Nordike dhe Europa Lindore do të jenë me mot të paqëndrueshëm Ku reshjet e dëborës do të jenë prezente. Po ashtu nën mbizotërimin e vranësirave dhe shirave intesivë paraqiten ishujt britanikë dhe gadishulli Iberik Ndërsa pjesërisht Europa Jugore dhe Qëndrore do të jenë nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shumta Gjithashtu në ndikimin e motit të kthjellet PARAQITET pellgu i Mesdheut.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments