Tuesday, July 23, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa: Moti – E enjte 10 Shkurt

Europa: Moti – E enjte 10 Shkurt

Zhvillimi i ciklonit të Islandës do të sjellë Mot të paqëndrueshëm në Europën Veriore dhe Lindore ku reshjet do të jenë në formën e dëborës. PO ashtu cikloni do të sjelli ndikim dhe në Qendër të kontinentit KU do të ketë reshje shiu të shoqëruara me mini stuhi ere. Ndërsa Jugu i Europës do të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments