Saturday, April 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa Moti – E diel, 20 shkurt 2022

Europa Moti – E diel, 20 shkurt 2022

Gadishulli Iberik dhe pjsërish Ballkani do të jenë nën MBIZOTERIMIN e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta. NDERSA sërish; në Europën Qëndrore dhe Britanin e Madhe vranësirat e shpeshta do të sjelli reshje të konsiderueshme shiu, KU here pas here do të jenë të shoqëruara me stuhi afat-shkurtra ere dhe shkarkesa elektrike. Ndërsa prej disa ditësh vendet nordike dhe Lindja e kontinentit vijojnë të jenë me reshje të shumta dëbore

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments