Aeroporti “Flatrat e Veriut”

0
22

Operimi i pandërprerë i aeroportit ndërkombëtar “Flatrat e Veriut” do të nisë në muajin maj me 4 destinacionet e para drejt Austrisë, Gjermanisë dhe Zvicrës, fillimisht nga dy herë në javë.

Edi Rama: Faktikisht, nga sot, kompania është e vendosur dhe në Kukës dhe fillon me prenotimet për katër destinacionet e para nga 2 herë në javë dhe të cilat nga maji do të jenë destinacione të vijueshme, jo thjesht për sezonin. Ndërkohë që me drejtorin e madh të kompanisë kemi diskutuar dhe për destinacionin tjetër të rëndësishëm që është Anglia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here