A do te hiqen kufizimet Anti-Covid?

0
9

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në fillim të muajit Mars do te kryhet dhe rivlerësimi i masave  Anti-Covid.

MSH: 5 humbje jete dhe 260 raste të reja në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë i kujton qytetarëve se respektimi i protokolleve anticovid është domosdoshmëri për mbrojtjen e shëndetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here