Zj. Adiola BANI

0
13

E shtuna dhe e dIela do të jenë ditë me diell ku termometri pritet të shënojë deri në 28 gradë në disa zona.

Ndërsa për javën e ardhshme parashikohet rënie e temperaturave në disa gradë, që janë normale për muajin nëntor.

Ndërsa gjysma e dytë e nëntorit do të jetë 3 gradë mbi vlerat normale, kryesisht në ultësirën perëndimore.

Ne gjysmen e dyte te ketij muaji nuk do të mungojnë as reshjet e izoluara të shiut, të parashikikuara kryesisht ën zonat malore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here