Z. Hakil OSMANI

0
23

Sot, kthjellime dhe vranësira me reshje të pakta në skajet veri-jug. Mëngjesi i freskët, mesdita e ngrohtë por aktivizohet era 💨

www.meteoalb.com
Sherbime, Ekspertize, Konsulence
Metereologji,Hidrologji, Sizmiologji, Mjedis
Rruga Asim Vokshi, Pallati 33
Shkalla 2, Shtesa 1
Tirane

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here