Saturday, September 23, 2023
HomeAKTUALITETZ.Biden bisedoi me presidentin e Polonisë për refugjatët ukrainas dhe pasojat për...

Z.Biden bisedoi me presidentin e Polonisë për refugjatët ukrainas dhe pasojat për Rusinë sot

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments